Лізинг

Renault разом з партнерами пропонує широкий вибір гнучких та зручних фінансових продуктів, адаптованих до ваших потреб.

Простими словами, лізинг - це довгострокова оренда з подальшим правом викупу автомобіля наприкінці терміну фінансування за умови сплати лізингоотримувачем щомісячних платежів.

Renault Лізинг
Renault Лізинг

 • Обирайте будь-яку модель авто
 • Аванс – від 20%
 • Термін фінансування – до 5 років
 • Валюта фінансування на вибір: UAH, USD, EUR
 • Індивідуальний графік платежів
 • Розмір відсоткової ставки залежить від початкового внеску, валюти фінансування та терміну
 •  

   

  ULF FINANCE *
  Види лізингу:
  • Фінансовий лізинг
  • Оперативний лізинг
  Лізингоодержувачі:
  • Юридичні особи
  • Фізичні особи
  • ФОП
  Одноразова комісія:
  • 3% від вартості автомобіля
  Ставки фінансування, грн.:
  • Аванс 60%,

   Термін 1 рік - 15.5%

  • Аванс 40%,

   Термін 3 роки - 21.5%

  • Аванс 20%,

   Термін 5 років - 25%

  OTP LEASING **
  Види лізингу:
  • Фінансовий лізинг
  • Оперативний лізинг
  Лізингоодержувачі:
  • Юридичні особи
  Одноразова комісія:
  • 2,5% від вартості автомобіля
  Ставки фінансування, грн.:
  • Аванс 60%,

   Термін 1 рік - 15,3%

  • Аванс 40%,

   Термін 3 роки - 21%

  • Аванс 20%,

   Термін 5 років - 22,35%

  Renault Master
  грантова програма від ЄБРР
  КОМПЕНСАЦІЯ - 10% ВІД СУМИ ФІНАНСУВАННЯ
  Програма діє з травня 2024. Заявки приймаються вже зараз.

  * Ви можете отримати фінансування ТОВ “УЛФ-Фінанс” на абсолютно усі автомобілі Renault на наступних умовах: мінімальний аванс - 20% від вартості авто, термін - до 5 років, валюта фінансування - UAH, USD, EUR. Індивідуальний графік платежів. Розмір відсоткової ставки залежить від початкового внеску, валюти фінансування та обраного терміну. Одноразова комісія - 3% від вартості автомобіля. Фінансування здійснюється по всій Україні, за виключенням тимчасово окупованих територій та територій ведення бойових дій. Представництва компанії – у 16 містах України. Звертаємо увагу: у зв’язку з воєнними діями, співробітники деяких офісів працюють віддалено. Перед плануванням візиту, зателефонуйте на телефон гарячої лінії +38 0 800 331 001. Номер для дзвінків із-за кордону: +38 067 213 01 70.

  ** Ви можете отримати фінансування OTP Leasing на абсолютно усі автомобілі Renault на наступних умовах: мінімальний аванс - 20% від вартості авто, термін - до 5 років, валюта фінансування - UAH, USD, EUR. Індивідуальний графік платежів. Розмір відсоткової ставки залежить від початкового внеску, валюти фінансування та обраного терміну. Одноразова комісія – 2,5% від вартості автомобіля. Фінансування здійснюється по всій Україні, за виключенням тимчасово окупованих територій та територій ведення бойових дій. Про детальні умови фінансування дізнайтесь в офіційній дилерській мережі Renault в Україні або телефонуйте за номером +38 044 500 1000.

   

  Найбільш поширені питання

  alt
  Які документи потрібні для подачі заявки?

  Для фізичних осіб — довідка про доходи, паспорт, свідоцтво про шлюб (за наявності)

  Для юридичних:

  Юридичні документи: Статут, свідоцтво про державну реєстрацію, довідка ЄГРПОУ, свідоцтво платника ПДВ, витримка з реєстру прав власності, документи, що підтверджують повноваження керівників підприємства (протокол зборів, наказ про призначення, копії паспорта та коду керівника та головного бухгалтера). 

  Фінансові документи: баланс та звіт про фінансові результати (поквартально за попередній та поточний рік), декларація з розрахунку податку на прибуток (поквартально за попередній та поточний рік), оборотно-сальдові відомості (загальна та по 36-му та 63-му рахунках), копії договорів, довідка по оборотах з обслуговуючого банка. 

  На який термін надають лізінг?

  Від 1 року до 5 років.

  Який мінімальний розмір авансового платежу?

  20% від вартості автомобіля для юридичних осіб і фізичних осіб.

  У якій валюті проводиться оплата лізінгових платежів?

  Тільки у гривні, незалежно від валюти фінансування проекту. 

  Що таке залишкова вартість об'єкта лізінгу в кінці терміну лізінгу?

  Залишкова вартість – це та частина вартості об'єкта лізингу, яка не виплачується протягом усього терміну дії договору лізингу, тим самим зменшуючи щомісячні лізингові платежі.  

  Максимальна – до 50% вартості автомобіля (залежно від моделі автомобіля і терміну лізингу).  

  Які види лізінгу?

  При фінансовому лізингу клієнт виплачує повну вартість автомобіля частинами протягом всього строку лізингу. Після закінчення строку лізингу і за умови сплати всіх встановлених договором платежів автомобіль переходить у власність клієнта.  

  При оперативному лізингу клієнт отримує в платне користування автомобіль на необхідний строк і після завершення договору лізингу повертає його лізинговій компанії. 

  Кредитування фізичних осіб

  Максимум переваг при мінімальних витратах

  Кредитування юридичних осіб

  Нове авто — з вигодою для бізнесу

  Програми страхування

  Потурбуйтеся про себе, родину та власне майно!

  Лізинг - це популярний спосіб придбання автомобіля, особливо серед підприємців та компаній. Renault пропонує різноманітні програми лізингу, які можуть бути цікавими водіям.
  Лізинг Рено - це довгострокова оренда автомобіля з правом викупу після закінчення терміну лізингу. На відміну від кредиту, де покупець стаєте власником автомобіля після повної оплати, при лізингу водій орендує автомобіль на певний термін, виплачуючи щомісячні платежі.
  Лізинг Renault зручний тим, що має менше початкових витрат. Для того, щоб оформити Рено в лізинг, достатньо мати заставну суму і перший платіж.
  Якщо ви вирішили купити Renault в лізинг, то наш автосалон пропонує гнучкі умови, де ви можете вибрати термін використання авто, підібрати зручну суму платежів, а також викупити автомобіль.
  Автотрейдінг Дніпро є офіційним дилером Renault і надасть повну підтримку в отриманні лізингу на модель автомобіля, що вам сподобалася. Ви можете проконсультуватися з нами по телефону або під час зустрічі, вибрати відповідний автомобіль та оформити документи прямо в нашому автосалоні.
  Умови лізингу Рено підбираються індивідуально під кожного автолюбителя. Ви можете підібрати зручну для вас програму кредитування або оформити лізинг на Рено в Дніпрі.