Партнерська програма кредитування фізичних осіб від ПриватБанку

ПОПЕРЕДНЄ РІШЕННЯ ЩОДО КРЕДИТУВАННЯ ЗА 2 ХВИЛИНИ*
ПОДАЧА ЗАЯВКИ І КОНТРОЛЬ УГОДИ В ПРИВАТ24
ДОСТРОКОВЕ ПОГАШЕННЯ В БУДЬ-ЯКИЙ МОМЕНТ
ОФОРМЛЕННЯ СТРАХУВАННЯ КАСКО В КРЕДИТ (В ТІЛО КРЕДИТУ)
ЗРУЧНЕ ВНЕСЕННЯ ПЛАТЕЖІВ: ПРИВАТ24, ТЕРМІНАЛИ САМООБСЛУГОВУВАННЯ, ВІДДІЛЕННЯ БАНКУ
Загальні умови
Загальні умови

 • Диференційована ставка: знижена процентна ставка протягом 24 міс.
 • Авансовий внесок – від 20% від ціни автомобіля.
 • Період кредитування – 5 років.
 • Процентна ставка – фіксована на весь період у гривні.
 • Ануїтетна форма погашення – щомісячне погашення кредиту відбувається рівними платежами.
 • Сума кредиту – від 100 000 до 5 000 000 грн.
 • Витрати на нотаріальні послуги – відсутні.
 • Дострокове погашення кредитного договору – без штрафних санкцій.

Умови кредитування за партнерською програмою*

Авансовий внесок

Строк кредитування - 60 місяців

20%

11,9%- на 2 роки

16,5% - з 3-го року

30%

11,9%- на 2 роки

15,9% - з 3-го року

40%

9,9%- на 2 роки

15,9% - з 3-го року

50%

7,9%- на 2 роки

15,9% - з 3-го року

Разова комісія від суми кредиту

2,9%

Страховий тариф КАСКО

від 6,3% (франшиза 1%)

Переваги кредитування:
Попереднє рішення щодо кредитування за 2 хвилини**
Подача заявки і контроль угоди в Приват24.
Дострокове погашення в будь-який момент.
Зручне внесення платежів: Приват24, термінали самообслуговування, відділення Банку
Додаткові витрати
 • Страхування КАСКО здійснюється в акредитованих банком страхових компаніях. Платіж за перший рік страхування можливо включити у тіло кредиту за умови авансового платежу від 30%.
 • Витрати на реєстрацію автомобіля, пенсійний збір, страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів - відповідно до чинного законодавства України.
 • Щорічний страховий платіж сплачується клієнтом самостійно на транзитний рахунок Банку, з наступним перерахуванням Банком коштів на рахунок Страхової компанії.
Вимоги до клієнта та перелік необхідних документів

Фізична особа або Фізична особа-підприємець – резидент віком від 21 до 67 років (на момент закінчення кредитного договору).

 

 • Для фізичних осіб - Довідка про нарахування заробітної плати за останні шість місяців, завірена виписка по зарплатному рахунку в іншому банку або виписка з ПФУ ( ОК-7).
 • Для фізичних осіб, які отримують пенсію - Довідка про нарахування пенсії за останні 6 місяців. Для позичальників, які отримують заробітну плату або пенсію на картку ПриватБанку довідка та виписка не потрібні.
 • Для Фізичних осіб-підприємців, які мають обороти на розрахунковому рахунку ПриватБанку - Податкова декларація платника єдиного податку за останній звітній рік.
 • Для Фізичних осіб-підприємців IT сфери, які мають обороти на розрахунковому рахунку в інших банках - Податкова декларація платника єдиного податку фізичної особи-підприємця за останній звітній рік та завірена виписка по рахунку ФОП за 6 місяців.
 • Для Фізичних осіб-підприємців, які мають обороти на розрахунковому рахунку в інших банках - Податкова декларація платника єдиного податку фізичної особи-підприємця за останній звітній рік та завірена виписка по рахунку ФОП за 6 місяців. Авансовий внесок – від 40% від вартості автомобіля.
Інформація про ПриватБанк

ПриватБанк є універсальним банком з орієнтацією на роздрібний сегмент. Клієнти Банку - понад 19 млн активних клієнтів фізичних та юридичних осіб.

Банк має розгалужену мережу - 12 Макрорегіональних управлінь, понад 1100 функціонуючих  відділень, понад 6000 банкоматів і 12000 терміналів самообслуговування ПриватБанку.

АТ КБ «ПриватБанк». Реєстраційний № 92 в Державному реєстрі банків. Банківська ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011. Офіційний сайт банку АТ КБ "ПриватБанк".  Уся інформація про умови кредитування вказана згідно з даними, наданими компанією-партнером АТ КБ  "ПриватБанк".

*  Ви можете придбати  автомобіль в кредит за партнерською програмою на наступних умовах: мінімальний  авансовий внесок – від 20% ціни автомобіля, річна процентна ставка  – від 7,9% (в залежності від терміну  кредиту), разова комісія за видачу кредиту – 2,9% від суми кредиту, строк кредитування – 5 років (сума кредиту від 100 000 до 5 000 000 грн.).

Реальна річна процентна ставка з урахуванням платежів за супровідні послуги третіх осіб (реєстрація автомобіля, сплата пенсійного збору, страхування авто КАСКО – 6,3%), які є обов’язковими для отримання споживчого кредиту, становить 35% річних за умови суми кредиту 5 000 000 грн., першого внеску - 20%, строку кредиту 5 років (60 місяців) , процентної ставки в перші 2 роки - 11,9% , 16,5% - з 3-го року кредитування. Реальна річна процентна ставка залежить від обраних споживачем умов кредитування.

АТ КБ «ПриватБанк». Реєстраційний № 92 в Державному реєстрі банків. Банківська ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011.
Послуга кредитування надається ПриватБанком по всій території України за винятком територій ведення активних бойових дій, АР Крим та населених пунктів, які є тимчасово окупованими та території яких є не підконтрольними органам державної влади України.
Усі деталі дізнавайтеся у офіційних дилерів Renault в Україні.

Спеціальні умови кредитування діють з 3 травня 2024 року. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнавайтеся на сайті pb.ua/kredit-na-renaultУся інформація про умови кредитування вказана згідно з даними, наданими компанією-партнером АТ КБ  "ПриватБанк".

** Тільки для клієнтів ПриватБанку.

Попередження з сайту Банку.