Ласкаво просимо до нашого сайту
 • TRAFIC
  Енергія та динамічність — у всій красі!
  Від 940 200 грн.
  прайс-лист
  RENAULT Trafic
  Новий RENAULT Trafic
  Новий RENAULT Trafic
Дизайн
Trafic заряджає ваші будні!

Потужний і динамічний дизайн нового Renault TRAFIC підкорює з першого погляду. Виразні елементи екстер’єру, підкреслені атлетичні грані, впевнений погляд С-подібних LED ходових вогнів, фари Full LED — це ваш аргумент щоденному виклику доріг!

Пропозиції

alt
Заощаджуйте 65 000 грн за кредитною програмою «Renault Бонус»!

 • Економія при оформленні авто (пенсійний фонд, платіж КАСКО)
 • Ставка у гривні не змінюється протягом періоду кредитування.
 • Максимальний строк кредитування:
  • для фізичної особи – 7 років,
  • для юридичної – 5 років.
 • Перший платіж - від 10% до 50% від вартості автомобіля.
 • Відсутність щомісячних комісій

Комфорт і модульне компонування

Задовольнить навіть найбільш вибагливих!

У місті
Модульний салон і внутрішній простір адаптуються до ваших професійних і особистих прагнень. Отримайте 90 л. додаткового внутрішнього об’єму за рахунок ніш та багатофункціональності елементів оздоблення та почувайтеся справді вільно!
... Чи в подорожі
Renault Trafic пасажирський розрахований для комфортного розміщення до 9 осіб, навіть за умов довгих поїздок. Приємна і якісна на дотик та вигляд оббивка, відкидні та складні задні сидіння, просторий багажник та вантажопідйомність до 1034 кг. Більше вам нема про що хвилюватись!
Оснащення

Інновації, які справді полегшують життя

Для роботи
Перетворіть свої поїздки на відпочинок разом з найсучаснішим оснащенням нового TRAFIC. Безпеці підчас водіння сприяє зручна посадка водія, гарна оглядовість, асферичні подвійні зовнішні дзеркала, датчики паркування та камера заднього огляду.
... Чи для відпочинку
Форсуйте будь-які дороги! Збільшений кліренс, заводський сталевий захист двигуна, система оптимізації зчеплення коліс Extended Grip, електронний контроль курсової стійкості — до ваших потреб. Лише ви вирішуєте, який маршрут буде сьогодні!

 

 

Новий Рено Трафик це сучасний автомобіль, що займає провідні позиції на ринку комерційних автомобілів. Комплектація Renault Trafic поєднує в собі зручний салон та гарний дизайн. Любителі невеликих авто будуть в захваті від компактних розмірів та зручному розташуванню всіх деталей. Незважаючи на невеликі габарити Renault Trafic щей доволі місткий.

Грузовий фургон Renault Trafic чудово підходить для корпоративних поїздок. В ньому може поміститися досить багато людей, а за необхідності кількість багажу може бути збільшена. Характеристики Рено Трафик приємно вас здивують. Цей автомобіль можна легко модифікувати під свої потреби.

Renault Trafic включає в себе все необхідно для ваших комфортних поїздок. Мякі сидіння в салоні авто довзволяють пассажирам відчувати себе зручно та комфортно, а перевірити це можна записавшись на тест драйв Renault Trafic в Дніпрі.

Якщо ви відповідально відноситеся до свого бізнесу та працівників, то корпоративний фургон Renault Trafic — це те, що вам необхідно для злагодженної роботи. Автосалон Рено Трафік у Днепре з радісттю підготує для вас вигідні пропозиції, що дозволять купити фургон Рено Трафик за вигідною ціною.

Ви також можете порівняти фургон Рено Мастер з цим варіантом фургону та обрати для себе найбільш зручний корпоративний автомобіль.