Alpine приходить до Туреччини з першою точкою продажу в Стамбулі

Alpine, культовий бренд спортивних автомобілів Групи Renault, оголошує про свій вихід на ринок Туреччини в березні 2024 року.

• За підтримки давнього місцевого партнера Групи Renault, Alpine реалізує свою стратегію міжнародної експансії в Туреччині, 5-й країні за межами Європи.

• Перший турецький центр Alpine, розташований у Стамбулі, продаватиме три версії поточної лінійки A110: A110, A110 GT та A110 S.

• На знак поваги до своїх витоків, запуск Alpine в Туреччині відбудеться з 7 по 9 березня в Улудаг, на найвищій горі в західній частині Туреччини, з тест-драйвами A110 на 8-кілометровій трасі.

Alpine: міжнародна експансія розширюється на Туреччину

Після відкриття кількох точок продажу в Японії, Ізраїлі, Марокко та Сінгапурі, Alpine вийде на ринок Туреччини в березні 2024 року. Бренд продовжує розширювати свою присутність за межами Європи з нинішнім модельним рядом A110, переслідуючи амбітну мету запустити 100% електричний модельний ряд з 7 нових автомобілів до 2030 року. Перший електромобіль Alpine, міський спорткар A290, буде представлений у червні 2024 року.

"Ми пишаємося тим, що відкриваємо наш перший центр Alpine в Туреччині. Перебуваючи на передовій спортивних інновацій, Alpine приєднується до інших брендів Групи Renault, вже представлених у країні, зі своєю знаковою моделлю A110. Цей 155-й магазин Alpine у світі є частиною нашої стратегії міжнародної експансії. Туреччина - п'ята країна за межами Європи, в якій присутня компанія Alpine", - пояснює Антоніно Лабате, віце-президент Alpine з продажу, маркетингу та роботи з клієнтами.

Туреччина: стратегічна країна для Групи Renault, 5-та за межами Європи для Alpine

Alpine приходить до Туреччини за підтримки OYAK, місцевого давнього партнера Групи Renault з 1969 року. У березні 2024 року бренд відкриє свій перший центр Alpine у Стамбулі в Sarıyer, прекрасному приміщенні площею 300 кв. м. Alpine представить на ринку три версії лінійки A110: оригінальну A110, A110 GT, Grand Tourisme та спортивну A110 S.

"Ми з великою гордістю будемо пропонувати Alpine в Туреччині як новий бренд для дилерського центру MAİS в Стамбулі. Вже представляючи бренди Renault та Dacia, завдяки досвіду OYAK, дилерський центр MAİS з березня 2024 року буде продавати три версії модельного ряду A110 любителям спортивних автомобілів в Туреччині, особливо тим, хто цінує розкіш та комфорт як частину нового досвіду водіння. Туреччина - це країна, в якій Alpine знайде унікальне місце", - пояснює Берк Чагдаш, генеральний директор MAİS A.Ş.

Alpine A110 прибуває до Туреччини з моделями A110, A110 GT та A110 S

Ці версії модельного ряду A110 є плодом досвіду та досконалості історичного заводу в Дьєппі, а також інженерної майстерності команд Alpine Racing та Alpine Cars. Кожна з них має власну ідентичність і пропонує три автентичні враження від водіння в стилі Alpine. Відповідно до принципів бренду - легкості та маневреності - вони оснащені 4-циліндровим турбодвигуном 1.8, з'єднаним з 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач Getrag з подвійним мокрим зчепленням.

● Alpine A110 - це шлях до всесвіту Alpine. У традиціях легендарної Berlinette, A110 є чистим вираженням відчуттів Alpine. Він поводиться на дорозі та її поворотах з дивовижною спритністю.

● Alpine A110 GT - це спортивне купе класу Grand Touring. Ідеальне поєднання елегантності та продуктивності, це спортивний автомобіль для щоденного використання та подорожей на далекі відстані.

● Alpine A110 S - це все про продуктивність. Його "спортивне" шасі повністю використовує потенціал двигуна потужністю 300 к.с. Високоефективний, A110 S - це джерело емоцій.

Презентація Alpine в Туреччині відбудеться з 7 по 9 березня 2024 року на дорогах Улудагу, столиці зимового туризму в Туреччині. Це буде можливість продемонструвати задоволення від водіння Alpine на гірських дорогах, віддаючи данину своєму походженню.

Про Alpine

Заснована в 1955 році Жаном Ределе, компанія Alpine зарекомендувала себе протягом багатьох років своїми спортивними автомобілями у французькому стилі. У 2018 році бренд випустив на ринок новий A110 - спортивний автомобіль, який відповідає вічним принципам Alpine: компактність, легкість, маневреність і задоволення від водіння. У 2021 році було створено бізнес-підрозділ Alpine, який став спеціалізованим брендом для інноваційних, автентичних та ексклюзивних спортивних автомобілів Групи Renault, використовуючи спадщину та ноу-хау історичного заводу в Дьєппі, а також інженерний досвід команд Alpine Racing та Alpine Cars