Акція на аксесуари Renault для активного способу життя

З 14 лютого до 31 березня 2022 року компанія Renault в Україні запускає акцію «Транспортування» в офіційних дилерських центрах Renault по всій території України.

Купуй аксесуари вигідно
Купуй аксесуари вигідно

В рамках акції  клієнтам пропонується:

 

- придбати аксесуари з нижче наведених товарних груп з вигодою¹ до 25%;

 

- прийняти участь в розіграші призу: Автомобільної кавоварки RENAULT “Handpresso”. Термін та умови проведення розіграшу наведені в Офіційних правилах Акції

В період Акції клієнти можуть взяти участь в розіграші призу:
В період Акції клієнти можуть взяти участь в розіграші призу:

Автомобільної кавоварки RENAULT “Handpresso”.

 

Приз розігрується серед клієнтів які:

-  в період Акції придбали аксесуари на суму понад 3 000 грн. з ПДВ, із акційного асортименту;

-  зареєструвалися в програмі «MY RENAULT».

 

Термін та умови проведення розіграшу призу наведені в Офіційних правилах Акції .

¹під вигодою маються на увазі знижки до 25% від роздрібної ціни на аксесуари акційних товарних груп. Перевірити належність аксесуара до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикульним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Зазначені розміри знижок та акційна вартість аксесуарів є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про встановлені дилерами знижки та акційну вартість аксесуарів дізнавайтесь безпосередньо в дилерських центрах офіційної дилерської мережі Renault. Акція діє з 14.02.2022 до 31.03.2022 року в офіційній дилерській мережі Renault на території України (крім тимчасово окупованих територій).