Ласкаво просимо до нашого сайту
 • Duster
  Нестримний. Надійний. Твій
  Від 366 600 грн.
  Прайс-лист
  Duster
  Renault Duster
  Renault Duster
Сучасний позашляховик із потужним дизайном

Динамічний зовнішній дизайн DUSTER отримав нову передню частину та рейлінги, а також виразні, сучасні та потужні лінії. Оновлений інтер’єр отримав нові сидіння з можливістю регулювання, а також нову панель приладів в ергономічній центральній консолі.

Оснащення

Вирушайте на бездоріжжя

Камера Multiview
Камера Multiview
Завдяки камері Multiview ви зможете оглядати всю зону навколо автомобіля. Ця камера також стане в пригоді під час щоденного паркування.
Система керованого спуску
Система керованого спуску
Завдяки системі керованого спуску ви легко й спокійно зможете подолати будь-який маршрут.
Пропозиції

Вигідніше не буває!

alt
Заощаджуйте 40 000 грн за кредитною програмою «Renault Бонус»!

 • Економія при оформленні авто (пенсійний фонд, платіж КАСКО)
 • Ставка у гривні не змінюється протягом періоду кредитування.
 • Максимальний строк кредитування:
  • для фізичної особи – 7 років,
  • для юридичної – 5 років.
 • Перший платіж - від 10% до 50% від вартості автомобіля.
 • Відсутність щомісячних комісій

alt
Будь-яка комплектація DUSTER з ГБО⁴

Чи можете ви собі уявити, що встановлення ГБО не потребує вашого часу та додаткової уваги? Купуйте Renault Duster з ГБО в одному місці з низкою переваг: офіційне устаткування BRC, збереження заводської гарантії на авто, готові документи для державної реєстрації.

Лімітована серія з ультра перевагами
Лімітована серія з ультра перевагами

Ще більше унікальності, яка підкреслить вашу здатність обирати краще! Більше обладнання, більше стилю, більше динамічності! Вся увага — лише вам, завдяки насиченому глибокому кольору кузова синій неон, який відмінно підкреслюється чорними глянцевими елементами дзеркал, оформленням віконних стійок та яскравим двокольоровим дискам. А інтер’єр, витриманий в єдиній стильовій концепції, кожну секунду буде нагадувати про ваш виключний, відмінний смак.

 

 

Renault Duster - це сучасний автомобіль, який піклується про ваш комфорт під час поїздки. Оригінальний дизайн салону немає нічого зайвого, що могло б заважати чи відволікати водія, все інтуїтивно зрозуміло. Авто має все необхідне для поїздок по місту та за його межами. Широкий салон, та велике багажне відділення роблять машину готовою до будь яких випробувань. 

Комплектація Renault Duster в авто салоні Рено у Дніпрі має різноманітний вибір. Тут ви зможете придбати машину, як з широким функціоналом, що додасть комфорту. Так і просто зручний Дастер по вигідній ціні.

Замовити тест драйв Рено Дастер ви можете в будь який час. Ми підготуємо автівку для вас, щоб ви змогли відчути всі переваги цієї моделі Рено.
Ми також пропонуємо вигідні умови на купівлю Renault Duster в Днепре, всі пропозиції ви можете отримати відвідавши наш салон.