Ласкаво просимо до нашого сайту
 • Renault Express фургон
  Створений для вас та вашого бізнесу!
  від 521 100 грн.
  прайс-лист
  alt
  alt mobile
  alt mobile
Надзвичайно практичний

Renault Express фургон стане відображенням ваших активних буднів!

оснащення
Практичний та функціональний

Система постійного заднього огляду
Система постійного заднього огляду
Цифровий екран, що розташований на місці внутрішнього дзеркала заднього виду, виводить зображення* з камери, встановленої в задній частині автомобіля. Дуже зручно для фургона з цільнометалевим кузовом! * на середній і великій відстані.
Дзеркало з широким кутом огляду
Дзеркало з широким кутом огляду
Дзеркало заднього виду з широким кутом огляду, яке розміщене в сонцезахисному козирку пасажира, розширює ваш правий бічний огляд, забезпечуючи більший комфорт і безпеку. Воно дозволяє побачити будь-які обʼєкти, що перекриваються панельною перегородкою.
Система моніторингу «сліпих» зон
Система моніторингу «сліпих» зон
Світловий сигнал на зовнішніх дзеркалах заднього огляду попереджає вас, коли у «сліпій» зоні вашого фургона Express з'являється автомобіль.
пропозиції
Коли, як не зараз?

Заощаджуйте 40 000 грн за кредитною програмою «Renault Бонус»!
Renault EXPRESS фургон зі знижкою 40 000 грн.

 • Економія при оформленні авто (пенсійний фонд, платіж КАСКО)
 • Ставка у гривні не змінюється протягом періоду кредитування
 • Максимальний строк кредитування для фізичної особи – 5 років
 • Перший внесок - від 30% до 50% від вартості автомобіля
 • Відсутність щомісячних комісій

 

Програма діє в областях: Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місті Київ. В інших областях можливі обмеження. Усі деталі дізнавайтеся у дилера:

оздоблення
МОЖЛИВОСТІ RENAULT EXPRESS ФУРГОН ДЛЯ ДОПОМОГИ ВАШОМУ БІЗНЕСУ!

Товарні перевезення
Товарні перевезення
Логістична чи торгівельна діяльність? Сфера обслуговування чи забезпечення? Renault EXPRESS фургон задовольнить потреби будь-якого бізнесу! Ознайомтеся з нашими ідеями щодо трансформації автомобіля: ізотермічна чи рефрижераторна камера, перевезення посилок тощо.
Будівельна індустрія
Будівельна індустрія
Будівельна чи сервісна компанія? Компанія з ландшафтного дизайну чи мобільна бригада ремонтних служб? Оцініть наші пропозиції щодо переобладнання Renault EXPRESS фургон та компонування корисного простору у відповідності до робочих потреб команди!

Новий Renault Express фургон — це зручний компактний фургон, що допоможе створити комфорт у ваших буднях. Комерційні авто вже давно вийшли за межі того, щоб бути тісними та не зручними Сьогодні виробник автомобілів Рено пропонує широкий вибір фургонів для бізнесу, що дозволяють створити зручні умови для кожного водія чи пасажира.


Renault Express фургон має не тільки зручний салон та багажний відсік, а й вмонтовану систему безпеки, всю необхідну електроніку для комфортних поїздок, а також ретельно пропрацьовану ергономіку.
Комплектація нового фургону Рено Експрес дозволяє відчувати себе безпечно за кермом, а також насолоджуватися поїздкою в будь-яку погоду.


Ми впевнені, що вибір нового експресс фургону від Рено стане новим кроком у розвитку вашого бізнесу.
Підібрати зручну модель можна замовивши тест драйв Renault Express фургон, де менеджери нашого салону зможуть підібрати для вас найбільшу зручну модель, що буде відповідати вашим побажанням. Вигідні акції на автомобілі Рено дадуть змогу купити Renault Express в Дніпрі за найвигіднішою ціною.