Ласкаво просимо до нашого сайту
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ
Наші автомобілі з можливістю трансформації

Перевезення людей з інвалідністю
Перевезення людей з інвалідністю

Renault MASTER чудово підходить для переобладнання в автомобіль для комфортного та безпечного перевезення людей з інвалідністю.

 

Рішення, розроблене нашим сертифікованим партнером, може бути персоналізованим: механічний пандус чи автоматичний підйомник, стаціонарна підніжка та механічне відкривання дверей чи підніжка та двері з електричним приводом, тощо.

Обігрів та кондиціонування
Обігрів та кондиціонування
Незалежно від пори року температурний комфорт для водія та пасажирів автомобіля забезпечить додаткове кліматичне обладнання: автономний опалювач та кондиціонер салону.
Пасажирський підйомник
Пасажирський підйомник
В отворі задніх дверей встановлюється гідравлічний підйомник вантажопідйомністю до 350 кг. Він дозволяє швидко та безпечно перемістити пасажира в інвалідному візку
Віртуальний шоурум Renault MASTER для перевезення людей з інвалідністю
Віртуальний шоурум Renault MASTER для перевезення людей з інвалідністю

Дізнайтеся більше про модель Master, його стандартне та опційне обладнання. Відшукайте всі переваги моделі та детальніше ознайомтесь з переобладнанням, що виконане на автомобілі Master L3H2

alt
Акредитований трансформатор компанією Renault

МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД СПЕЦТРАНСПОРТУ “CITIUS S”

Адреса виробника: м. Мелітополь, вул. 8 Березня, буд.37А

Телефон: +38 068 6285939, +38 066 4189919

Email: officecitius@gmail.com

Renault Master для перевезення людей з інвалідністю — це сучасний високотехнологічний фургон, що має можливість трансформуватися тим самим розв'язувати проблему транспортування людей з обмеженими можливостями.
Спеціально переобладнаний автомобіль рено мастер для людей з інвалідністю має розширений перелік можливостей, включає пандуси та автоматичні підйомники, що забезпечують комфорт для своїх пасажирів.


Renault Master робить транспортування людей з інвалідністю простим та безпечним. Функціональний салон забезпечує максимальну безпеку для пасажира та окрім безпеки Рено піклується і про комфорт. Сучасне обладнання для зручних поїздок починається з салону. Клімат контроль піклується про температуру, а технічні особливості автівки забезпечують зручність в решті деталей.


Ви можете переконатися в зручності цієї моделі в салоні нашого магазину. Ми пропонуємо авто найбільш зручної комплектації, що дозволить вам забути про незручності та проблеми з пересування людей в інвалідному візку.
Купити Рено Мастер для людей з особливими потребами можна вже зараз. Ми завжди готові підібрати для вас оптимальну модель авто враховуючи ваші побажання та можливості.