Кредитна програма Renault Бонус зменшує ставку

З 15 травня 2024 р. компанія “Рено Україна” разом з Mobilize Financial Services* та Креді Агріколь Банк оновлює кредитну програму Renault Бонус**, зробивши її ще вигіднішою для клієнтів.

Renault Бонус
Renault Бонус

Як і раніше програма дозволяє заощадити при купівлі автомобіля в кредит і зменшити його ціну, адже ви отримуєте від 55 000 до 95 000 грн вигоди від вартості автомобіля в залежності від обраної моделі. Ця вигода стає в нагоді, коли йдеться про додаткові фінансові витрати (комісія, страхування та ін.) на етапі оформлення кредиту.

Відтепер мінімальний авансовий внесок становить від 20% (був від 30%), також знижено клієнтську ставку до 12,9% річних (була 14,9%).

Фактичну економію можна продемонструвати на прикладі купівлі нового Renault Duster (ціна 653 200 грн.)  в кредит на 5 років з  авансовим внеском 20%.

Протягом 5 років клієнт зможе заощадити 34 089 грн на щомісячних платежах (ануїтет) завдяки зниженню процентної ставки з 14,9% до 12,9% річних.

Надійним кредитним партнером Renault в Україні більше 15 років виступає Креді Агріколь Банк. З 2009 року профінансовано 24 100 клієнтів АТ «Рено Україна».

*Mobilize Financial Services — бренд фінансових послуг групи Renault з понад 100-річним досвідом і представлений в більш ніж 35 країнах. Він пропонує низку фінансових продуктів і послуг для фізичних та юридичних осіб, а також широкий спектр страхування та послуг мобільності.

**Ви можете отримати кредит за програмою «Renault Бонус»  від Mobilize Financial Services  для придбання автомобіля Renault в Креді Агріколь Банк на наступних умовах: максимальний строк кредиту – 60 місяців, перший внесок – від 20% від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2600000 грн, процентна ставка – 12,9% річних, одноразова комісія банку за видачу кредиту – 2,9% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна річна процентна ставка становить 35,3% річних (розрахована виходячи з максимальної суми кредиту та максимального строку користування кредитом).  Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України крім тимчасово окупованих територій та територій, на яких державні органи України тимчасово не здійснюють свої повноваження (території, що перебувають в оточенні (блокуванні) та/або території на яких тривають активні бойові дії), внаслідок збройної агресії Російської федерації проти України розпочатої 24 лютого 2022 року. Не кредитуються області (якщо клієнт проживає та/або отримує дохід від бізнесу в цих областях): Луганську, Донецьку,  Херсонську, Запорізьку, АРК. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».  Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний № 149 у Державному реєстрі банків.  Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.  Детальні умови кредитування на сайті банку www.credit-agricole.ua

Під вигодою мається на увазі сума зменшення рекомендованої клієнтської ціни автомобіля до спеціальної ціни за умови придбання у кредит за програмою «Renault Бонус».