Внешний Старт сервісної акції «Вигідне ТО»

Період акції: з 01.07.2024 р. до 25.08.2024 р.

ВИГІДНЕ ТО
ВИГІДНЕ ТО

В рамках Акції клієнтам пропонується:

  • Спеціальні ціни на заміну оливи двигуна для автомобілів 3+ років:
  • від 400 грн2 на роботи по заміні оливи двигуна із фільтром;
  • знижки до 15%1 на оливи для двигуна;
  • знижки до 25%1 на фільтри оливи та ущільнююче кільце зливної пробки.
  • Для гарантійних та постгарантійних авто знижки до 25%1 на запчастини для регулярного технічного обслуговування та 10%1 знижки на роботи із їх встановлення.

Обслуговування на офіційному сервісі Renault - не тільки якісне, а ще й вигідне!
Лінійка запасних частин для власників постгарантійних автомобілів Value+.

Value+ - це лінійка запасних частин для власників автомобілів Renault і Dacia віком 3+ років, які відрізняються оптимальною якістю та нижчою ціною.
В період акції клієнтам офіційного сервісу Renault надаються знижки до 15% на запасні частини Value+ для регулярного ТО.
Додаткова інформація про асортимент запасних частин Value+

MY RENAULT
MY RENAULT – персональна сторінка клієнта renault. Зареєстровані власники автомобілів Renault і Dacia отримують додаткові бонуси в рамках сервісних пропозицій RENAULT та ексклюзивні пропозиції для їх автомобіля (ів), які недоступні власникам без персональної сторінки. Станом на липень 2024 року з My Renault вже близько 99 000 власників Renault.

 

1 Під вигодою/знижкою/спеціальний мається на увазі знижки до 25% від рекомендованої роздрібної ціни на запчастини для технічного обслуговування автомобілів Renault /Dacia та знижка до 10% на роботи з їх заміни. Знижки на запчастини надаються за умови їх встановлення в офіційному дилерському центрі Renault у період дії Акції. Розмір знижки є рекомендованим. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану роздрібну вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану роздрібну вартість за артикульним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua

Зазначені розміри знижок та акційна роздрібна вартість запчастин та робіт є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про встановлені дилерами знижки та остаточну акційну вартість робіт та запчастин дізнавайтесь безпосередньо в дилерських центрах офіційної дилерської мережі Renault.

2 На період Акції рекомендована акційна вартість робіт із заміни оливи двигуна становить:

• для постгарантійних (3+ років) легкових автомобілів брендів Renault та Dacia – 400 грн з ПДВ;

• для постгарантійних (3+ років) автомобілів моделей Master та Trafic бренду Renault – 450 грн з ПДВ.

Роботи по заміні оливи двигуна включають злив відпрацьованої оливи та заправку нової оливи із встановленням фільтра оливи та ущільнюючого кільця зливної пробки. У випадку необхідності до вказаної вартості може бути додана вартість послуги із зняття/встановлення захисту піддону картера двигуна, про яку дилер зобов'язаний попередити учасника акції до початку виконання робіт.

Пропозиція діє з 01.07.2024 до 25.08.2024р. виключно в офіційній дилерській мережі Renault на підконтрольній українським органам державної влади території України (крім тимчасово окупованих територій).

Кількість акційних запчастин обмежена.

Знижки за програмою лояльності «Вік має значення» не додаються і не підсумовуються до знижок за іншими сервісними акціями, що проводяться в офіційній дилерській мережі Renault.