Програма Лояльності

Учасником програми AutotradingBonus Card може стати кожен власник автомобілів Skoda, Renault, Suzuki. AutotradingBonus Card надається в залежності від віку Вашого автомобіля і / або накопиченої суми за обслуговування. Обмін AutotradingBonus Card на дисконт з більшою знижкою здійснюється в залежності від однієї з двох подій:

- Досягнення автомобілем наступного вікового рівня.

(Вік автомобіля відраховується від дати продажу автомобіля, зазначеної в сервісній книжці)

- Накопичення Вами відповідної суми;

 

- 1-й рівень: загальна вартість оплачених Замовником послуг становить понад 10000 (десять тисяч) гривень, або вік автомобіля більше 1 року, Виконавцем встановлюється знижка в розмірі до 5% від вартості послуг і до 5% від вартості матеріалів (запасних частин), які будуть придбані в майбутньому.

 

- 2-й рівень: загальна вартість оплачених Замовником послуг становить понад 25000 (двадцять п'ять тисяч) гривень, або вік автомобіля більше 2 років, Виконавцем встановлюється знижка в розмірі до 10% від вартості послуг і до 7% від вартості матеріалів (запасних частин), які будуть придбані в майбутньому.

 

- 3-й рівень: загальна вартість оплачених Замовником послуг становить понад 35000 (тридцять п'ять тисяч) гривень, або вік автомобіля більше 3 років, Виконавцем встановлюється знижка в розмірі до 15% від вартості послуг і до 10% від вартості матеріалів (запасних частин), які будуть придбані в майбутньому.

 

- 4-й рівень: загальна вартість оплачених Замовником послуг становить понад 45000 (сорок п'ять тисяч) гривень, або вік автомобіля більше 4 років, Виконавцем встановлюється знижка в розмірі до 20% від вартості послуг і до 15% від вартості матеріалів (запасних частин), які будуть придбані в майбутньому.

У разі придбання нового автомобіля, клієнт у якого вже є картка лояльності, отримує початкову знижку в залежності від накопиченої суми за обслуговування на протязі останніх 7 років.
У разі придбання клієнтом вжитого автомобіля, знижка розраховується в залежності від віку автомобіля або накопиченої суми за обслуговування на протязі останніх  7 років.
Рівні знижки:
1.    накопичена сума від 20 000грн. – знижка до 5% на послуги и до 5% на запчастини
2.    накопичена сума від 40 000грн. – знижка до 10% на послуги и до 7% на запчастини
3.    накопичена сума від 60 000грн. – знижка до 15% на послуги и до 10% на запчастини
4.    накопичена сума від 80 000грн. – знижка до 20% на послуги и до 15% на запчастини
 

Чекаємо Вас в компанії «Автотрейдінг» за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський район, смт. Слобожанське, вул. Дружби, 3а.

За додатковою інформацією звертайтеся до нас за телефоном: (056) 790-59-90