Програма Лояльності

Учасником програми AutotradingBonus Card може стати кожен власник автомобілів Skoda, Renault, Suzuki. AutotradingBonus Card надається в залежності від віку Вашого автомобіля і / або накопиченої суми за обслуговування. Обмін AutotradingBonus Card на дисконт з більшою знижкою здійснюється в залежності від однієї з двох подій:

- Досягнення автомобілем наступного вікового рівня.

(Вік автомобіля відраховується від дати продажу автомобіля, зазначеної в сервісній книжці)

- Накопичення Вами відповідної суми;

 

- 1-й рівень: загальна вартість оплачених Замовником послуг становить понад 10000 (десять тисяч) гривень, або вік автомобіля більше 1 року, Виконавцем встановлюється знижка в розмірі 5% від вартості послуг і 5% від вартості матеріалів (запасних частин), які будуть придбані в майбутньому.

 

- 2-й рівень: загальна вартість оплачених Замовником послуг становить понад 25000 (двадцять п'ять тисяч) гривень, або вік автомобіля більше 2 років, Виконавцем встановлюється знижка в розмірі 10% від вартості послуг і 7% від вартості матеріалів (запасних частин), які будуть придбані в майбутньому.

 

- 3-й рівень: загальна вартість оплачених Замовником послуг становить понад 35000 (тридцять п'ять тисяч) гривень, або вік автомобіля більше 3 років, Виконавцем встановлюється знижка в розмірі 15% від вартості послуг і 10% від вартості матеріалів (запасних частин), які будуть придбані в майбутньому.

 

- 4-й рівень: загальна вартість оплачених Замовником послуг становить понад 45000 (сорок п'ять тисяч) гривень, або вік автомобіля більше 4 років, Виконавцем встановлюється знижка в розмірі 20% від вартості послуг і 15% від вартості матеріалів (запасних частин), які будуть придбані в майбутньому.

Чекаємо Вас в компанії «Автотрейдінг» за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський район, смт. Слобожанське, вул. Дружби, 3а.

За додатковою інформацією звертайтеся до нас за телефоном: (056) 790-59-90