Мандруй впевнено з Renault

з 27 вересня по 21 листопада 2021 року

alt
Мандруй впевнено з Renault

Клієнтам сервісу пропонується:

 

 • виконати діагностику підвіски за ціною від 199 грн²;
 • виконати заміну деталей підвіски та рульового управління із знижками¹ до 30% на запасні частини та 10% на роботи;
 • придбати зимову рідину для склоомивача 5л за акційною ціною 229 грн.;
 • придбати дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля за акційною ціною 365 грн.;
 • придбати сталеві диски зі знижкою¹ до 20%.

 

Додаткова пропозиція для власників автомобілів постгарантійного парку - можливість отримати у подарунок³ карту «Renault Assistance + «Базовий рівень».

Акційна діагностика підвіски за ціною від 199 грн з ПДВ включає:


Акційна діагностика підвіски за ціною від 199 грн з ПДВ включає:
 

 • діагностику підвіски, в тому числі перевірку залишкової товщини та візуальний огляд гальмівних колодок та дисків;
 • діагностику стану шин та дисків, в тому числі перевірку залишкової глибини протектора;
 • перевірку рівнів робочих рідин та якості гальмівної та охолоджуючої рідин;
 • діагностику АКБ.


Акційна ціна на вищевказану діагностику діє за умови придбання та встановлення запчастин у офіційного дилера Renault за результатами такої діагностики.

Карта для допомоги в дорозі Renault Assistance+ «Базовий» рівень – за 1 грн з ПДВ.


Карта для допомоги в дорозі Renault Assistance+ «Базовий» рівень – за 1 грн з ПДВ.


Щоб скористатись цією пропозицією, Клієнту необхідно:

 • бути власником автомобіля Renault, на якому закінчився термін основної та/або подовженої гарантії; 
 • бути зареєстрованим в системі My Renault;  
 • протягом Акції виконати операції із заміни амортизаторів, або гальмівних колодок, або гальмівних дисків, або пружин підвіски, або важелів підвіски на офіційному сервісі Renault; 
 • загальна вартість робіт та запчастин має становити понад 3500 грн.
Калькулятор ТО


За допомогою калькулятора технічного обслуговування клієнти можуть ознайомитись із вартістю наступних комплекс сервісів:
 

 • заміна амортизаторів; 
 • заміна гальмівних колодок; 
 • заміна гальмівних дисків; 
 • заміна гальмівної та охолоджуючої рідин на офіційних сервісах Renault.
   

Остаточна вартість запчастин та робіт визначається офіційним дилером Renault.

alt
До 20% знижка¹ на сталеві диски для автомобілів Renault

У традиційний період заміни шин Renault рекомендує звернути увагу на стан колісних дисків вашого авто: відсутність тріщин, сколів та деформацій, тому що стан дисків безпосередньо вливає на безпеку пересування автомобілем.


За результатами діагностики підвіски², яка пропонується в період Акції за ціною від 199грн, спеціалісти офіційного сервісу Renault зможуть належним чином оцінити стан колісних дисків та, за потреби, допоможуть підібрати заміну.

¹ Під «знижкою» маються на увазі знижки до 30% від роздрібної ціни на запчастини підвіски та гальмівної системи та до 10% на роботу з їх заміни, та знижки до 20% на сталеві диски у період дії Акції. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикулярним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Рекомендована роздрібна акційна ціна на зимову рідину склоомивача 5л становить 229 грн з ПДВ, на аерозоль для очистки салону автомобіля – 365 грн з ПДВ. Розмір знижки та акційна вартість запчастин є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про остаточно встановлену дилером вартість робіт та запчастин дізнавайтесь безпосередньо в обраному дилерському центрі Renault.

² Вказана вартість діагностики підвіски (Акційної Діагностики) є рекомендованою на період Акції, та діє за умови виконання операцій із заміни запасних частин за результатами діагностики у дилера Renault. Остаточна вартість діагностики встановлюється дилерами та може відрізнятись від рекомендованої. Акційна Діагностика включає: діагностика підвіски, в тому числі перевірка залишкової товщини гальмівних колодок та дисків; діагностика стану шин, в тому числі перевірка залишкової глибини протектора та стану шин; перевірка рівнів робочих рідин та якості гальмівної та охолоджуючої рідин, діагностика АКБ. У випадку необхідності до вказаної вартості Акційної діагностики може бути додана вартість інших невід’ємно пов'язаних з діагностикою послуг, про що учасник Акції повідомляється до початку діагностики. У випадку, якщо одночасно з Акційною Діагностикою учасник забажає провести додаткову діагностику деталей автомобіля, не вказаних у цьому пункті, вартість такої додаткової діагностики сплачується учасником окремо, виходячи з розцінок офіційного дилера мережі Renault. Звичайна вартість діагностики встановлюється дилерами в залежності від моделі Renault та ціни нормо-години.

³ Під «подарунком» мається на увазі можливість придбати сервісну карту Renault Assistance+ «Базовий рівень» за 1 грн з ПДВ за умови виконання всіх зазначених нижче умов: учасник має бути власником автомобіля Renault, який не перебуває на гарантії, має бути зареєстрованим в системі My Renault www.my.renault.ua, протягом періоду дії Акції звернутись до Сервісного центру та виконати там операції із заміни амортизаторів, або гальмівних колодок, або гальмівних дисків, або пружин підвіски, або важелів підвіски, загальна вартість робіт та запчастин в одному наряд-замовленні має становити більше 3500 грн з ПДВ.