Захист та транспортування

оригінальні аксесуари Renault з вигодою¹ до 20%

Найкращі умови
Найкращі умови

з 04 березня по 28 квітня Renault пропонує придбати аксесуари з вигодою¹ до 20%:

ДЛЯ КОМФОРТУ ТА ЗАХИСТУ САЛОНУ:
комплекти гумових або текстильних килимків, чохли сидінь, гумові піддони або текстильні килимки в багажне відділення, захисні накладки на пороги дверей.

ДЛЯ ЗАХИСТУ КУЗОВА АВТОМОБІЛЯ:
захисні накладки на двері та колісні арки, бризковики, дефлектори вікон.

ТРАНСПОРТУВАННЯ
багажні дуги, багажні бокси, підніжки та їх кріплення, фаркопи, кріплення для лиж та велосипедів.

¹Під вигодою мається на увазі знижки до 20% від рекомендованої роздрібної ціни на аксесуари певних товарних груп із наступного переліку: ,багажники на дах автомобіля, багажники для транспортування велосипедів, багажні бокси, фаркопи, дуги багажника, підніжки, килимки гумові, килимки текстильні, захисні накладки, бризковики, дефлектори, чохли сидінь, захисні накладки на педалі, захисні шторки від сонця, захисна решітка, трап антибукс, захист двигуна для Renault Duster, піддон/килим багажного відділення, універсальні аксесуари, для автомобілів Renault/Dacia. Розмір знижки є рекомендованим. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикульним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Зазначений розмір знижки та акційна вартість аксесуарів є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах.

Про встановлені дилерами знижки на аксесуари дізнавайтесь безпосередньо в дилерських центрах офіційної дилерської мережі Renault. Кількість акційних запчастин обмежена.

Пропозиція діє з 04.03.2024 до 28.04.2023р. виключно в офіційній дилерській мережі Renault на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких державні органи України тимчасово не здійснюють свої повноваження (території, що перебувають в оточенні (блокуванні)) та/або території на яких тривають активні бойові дії внаслідок збройної агресії Російської федерації проти України. Перелік дилерів, що здійснюють свою діяльність, зазначено на сайті www.renault.ua.