Гальмівні диски та колодки Value +

Є важливою складовою гальмівної системи та саме вони разом безпосередньо відповідають за зупинку транспортного засобу.

Гальмівні колодки Value+
Гальмівні колодки Value+

Є важливою складовою гальмівної системи та мають прямий контакт з дисками, тому саме вони відповідають за зупинку транспортного засобу. Термін їх використання залежить від виду, характеристик колодок, особливостей експлуатації авто, якості доріг.

Розроблені спеціально для постгарантійних автомобілів Renault та забезпечують якісне гальмування, низький рівень шуму, що дозволяє досягти необхідного рівня безпеки та комфорту під час пересування дорогами за будь-яких умов та будь-якої пори року.

Крім власне гальмівних колодок, до комплектів також входять всі необхідні додаткові монтажні елементи – болти, пружини, кліпси, металеві прокладки та ін., що дозволяє економити час та кошти на пошук необхідних запасних частин для проведення ремонту.

Усі гальмівні колодки Value+ відповідають нормам ECE-R90, не містять азбесту та міді, що означає зменшення викидів шкідливих частинок через тертя у навколишнє середовище.

Підібрати, придбати та встановити гальмівні колодки Value+ ви можете в офіційній дилерській мережі Renault.

Гальмівні диски Value+
Гальмівні диски Value+

Гальмівний диск є обертовим елементом, до робочої поверхні якого притискаються гальмівні колодки під дією гідравлічної системи, в наслідок чого через силу тертя колесо сповільнюється і забезпечується процес гальмування автомобіля.

Гальмівні диски Value+ пройшли суворі випробування якості на заводі, сертифікованому IATF 16949, і в лабораторії, сертифікованій CNAS. Усі диски відповідають критеріям ECE90-02. Це високоякісні гальмівні диски, які дають кінцевим користувачам максимально комфортне гальмування.

Усього в асортименті гальмівних дисків Value+ 57 реферансів, які практично повністю покривають парк постгарантійних автомобілів Renault.

Гальмівні диски є зношуваним елементом, який поступово втрачає свій ресурс під час використання, а оскільки безпека пересування на автомобілі безпосередньо залежить від належної роботи гальмівних дисків, рекомендується регулярно проводити їх діагностику.

Діагностика гальмівних дисків полягає у вимірюванні залишкової товщини диска (мінімальне значення зазначено виробником на самому диску) та візуальний огляд на предмет наявності тріщин, металевої стружки, вм’ятин чи інших дефектів. Окрім вищенаведеного, на необхідність заміни гальмівних дисків можуть вказувати звуки скрипу чи шліфування, а також нерівномірний процес гальмування – з ривками.

Провести діагностику гальмівних дисків та виконати їх заміну ви можете у офіційних дилерів Renault.